Oferta Modimodi dla architektów wnętrz

W Modimodi architektów (wnętrz i nie tylko oraz agentów i pośredników) uważamy za ambasadorów naszej marki. W związku z czym przygotowaliśmy dla Ciebie program afiliacyjny i specjalną ofertę, dzięki której każdy zakup Twojego klienta jest również Twoim zyskiem.

 1. Mechanizm afiliacyjny jest rozbudowany, tak aby stworzyć idealne warunki zakupowe dla Twojego Klienta. Od ceny cennikowej możemy naliczyć rabat dla Twojego Klienta i jednocześnie prowizję na Twoje konto. Mechanizm działa poprzez specjalny link, który udostępniasz swojemu Klientowi. Co umówiony czas będziesz dostawać od nas rozliczenie wygenerowanych przychodów i informacje o możliwych sposobach rozliczenia naliczonych prowizji. Sprzedaż w tym modelu jest unikatową ofertą na rynku.
 2. Standardowe warunki to 3% rabatu dla Klienta od ceny cennikowej i 7% prowizji dla Ciebie, jako architekta. W przypadku gdy będziesz generować duże obroty przedstawimy Ci ofertę indywidualną na korzystniejszych warunkach.
 3. Dostajesz dostęp do generatora oteksturowanych modeli 3D mebli na wymiar. Wpasujesz go w dowolną przestrzeń w swoich wizualizacjach w dowolnym programie. 
 4. Zamów któryś z ekonomicznych mebli testowych i sprawdź naszą jakość. Kolekcja mebli testowych. W procesie zakupowym zaznacz, że jesteś architektem i dołącz do przyjaciół Modimodi.
 5. W razie pytań i sugestii skontaktuj się z opiekunem biznesowym Modimodi przez poniższy formularz.
 6. Potrzebujesz mebli wykraczających poza ofertę biblioteki realizacji? Opisz nam swoje potrzeby w poniższym formularzu. Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć rozwiązania dla Ciebie..
 7. W naszych meblach wykorzystujemy: 
  1. płyty Egger,
  2. zawiasy Blum,
  3. prowadnice do szuflad Blum,
  4. okucia Hafele.

Informacje o konkretnych komponentach i linki do lokalizatora dystrybutorów znajdziesz tutaj

Z uwagi na wykorzystanie markowych komponentów nie wysyłamy darmowych próbników mebli Modimodi. Próbki dekorów i konkretnych komponentów znajdziesz u najbliższego dystrybutora wyżej wymienionych marek. Aby potwierdzić jakość mebli Modimodi zamów któryś z wielu mebli testowych.

Modimodi - Create furniture now