Oferta meble Modimodi dla firm i biur

 1. Chcesz umeblować całe biuro, kilka mieszkań, dużą przestrzeń firmową? Skontaktuj się z opiekunem biznesowym Modimodi przez poniższy formularz. 
 2. Aktualna wydajność produkcyjna Modimodi to w 1 kwartale 2022 147 mebli dziennie i kontraktowy dowóz pełnopojazdowy. Damy radę!
 3. Pomimo, że główna grupa docelowa Modimodi to konsumenci kupujący pojedyncze meble na wymiar w wymarzonych kolorach do swojej prywatnej przestrzeni, mamy również ofertę dla organizacji. Jesteśmy w stanie skonsolidować zamówienia meblowe dla organizacji według domeny firmowych e-maili dla wielu zamawiających z jednej firmy, np w ramach warsztatów partycypacyjnych dla Twoich pracowników. 
 4. Jeśli potrzebujesz mebel do przestrzeni wspólnej, możemy pomóc organizować warsztaty partycypacyjne dla zespołu, który będzie tego mebla używał. To również team building i employer branding – inspiracja korzystnych działań w Twojej organizacji.
 5. Bez względu na to, czy Twoi pracownicy potrzebują lub chcą nowych
  • kontenerków pod biuro na niezbędne dokumenty, 
  • podstawek pod monitor dla zachowania ergonomicznej postawy,
  • regałów na segregatory w podręcznym archiwum działu administracji.
 6. Pracujemy z i wspieramy osoby odpowiedzialne za wystrój biur oraz samopoczucie ich użytkowników.

Rozwiązania tych potrzeb znajdziesz w ofercie Modimodi dla firm.

Przejrzyj realizacje Modimodi dla firm i biur.

W razie pytań i sugestii skontaktuj się z opiekunem biznesowym Modimodi przez poniższy formularz.

Jesteś pośrednikiem lub handlowcem i chcesz oferować meble Modimodi swoim Klientom? Również czekamy na kontakt od Ciebie.

Modimodi - Create furniture now