Konfigurator meblowy Modimodi – Jak to działa?

Twoja przygoda z projektowaniem mebli zaczyna się teraz

Zacznij od przestrzeni

Jeśli masz przestrzeń, którą chcesz lepiej wykorzystać, Modimodi Ci w tym pomoże. Każde pomieszczenie: salon, biuro, garaż, sypialnia czy garderoba zyskają, jeśli umieścisz w nich Modimodi. Zawsze, kiedy zabraknie Ci półek czy szuflad, nawet we wnętrzu innego mebla, Modimodi znajdzie odpowiedź na Twoje potrzeby. Różnorodność wzorów i materiałów oraz najszerszy na rynku zakres konfiguracji wymiarów pozwolą na dopasowanie mebli i elementów na miarę Ciebie i Twoich potrzeb.

Ważne: dzięki Modimodi zagospodarujesz każdą, nawet niewielką przestrzeń, zyskując w ten sposób dodatkowe miejsce do przechowywania.

Zmierz przestrzeń

Aby dopasować mebel co do centymetra musisz dokonać dokładnych pomiarów. Bez względu na to, czy dopasowujesz się do innych mebli na wysokość, szerokość czy głębokość, musisz uważać na kilka istotnych spraw, dopasowując ze swoim nowym meblem do Twojej przestrzeni.

Ustal wymiary mebla

Ustalenie wymiarów korpusu, dopasowanego do otoczenia, mebla to sugerowany pierwszy krok Twojej przygody z nowym meblem Modimodi. Dopasowujesz się do przestrzeni, która zastajesz i trudno Ci będzie przestawić lub wyrównać ścianę, więc w oparciu o prawidłowe pomiary ustal wymiary mebla.

Ustal podziały wewnętrzne

W ramach korpusu o ustalonych wymiarach wprowadź podziały – pionowe przedziały i poziome półki. Wypełnij mebel przegrodami dopasowanymi do tego, co chcesz w nich przechowywać.

Ustal opcje mebla

Bez względu na to, czy chcesz mebel na cokole, nóżkach czy kółkach, tutaj wybierzesz te opcje.

Dodaj fronty – drzwi i szuflady

W swoim nowym meblu możesz chronić przechowywane rzeczy przed kurzem i światłem za drzwiami lub w szufladach. To proste i szybkie.

Wybierz materiały

Dajemy Ci szeroki wybór materiałów i możliwości. Jakość ma znaczenie, a my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Czujemy odpowiedzialność za to, co tworzysz, dlatego płyty i inne elementy dobieramy z najwyższą dbałością. Dzięki temu masz pewność, że Twoje nowe meble na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

Po wielu analizach branżowych, wywiadach ze specjalistami, stolarzami, meblarzami i architektami jako dostawcę płyt meblowych wybraliśmy firmę Egger i 134 dekorów z jej stałej oferty. Masz zatem do dyspozycji szeroką ofertę, w której znajdziesz swoje ulubione kolory. Melaminowa okleina płyt Egger jest uważana za najbardziej odporną na uderzenia i zadrapania na rynku. Natomiast rdzeń płyty, naturalnego pochodzenia drzewnego, oceniany jest jako najczystszy, z atestowanych lasów FSC.

Aby obejrzeć dekory na własne oczy zapraszamy do dystrybutorów płyt Egger. Zapoznaj się z jakością, na której opieramy Twoje nowe meble Modimodi. Płyta jest trwała, gęsta, dzięki czemu mebel można rozłożyć i złożyć ponownie w nowym mieszkaniu, bez obaw o trwałość otworów montażowych.

Wyraź swój styl

Twoje meble mogą wyrażać Twój styl, a nasza szeroka gama kolorów i inspiracji na pewno  ułatwi Ci stworzenie projektów po swojemu. Z Modimodi stworzysz wnętrze rustykalne i nowoczesne, w stylu loftowym i skandynawskim, bogate we wzory czy minimalistyczne i oszczędne w zdobienia – takie, jak lubisz. W kreatorze mebli znajdziesz wiele możliwości i motywów – wystarczy, że wybierzesz swoje ulubione.

Innymi słowy: zaprojektuj samodzielnie swoje nowe meble

Po prostu! Bo przecież o to w Modimodi chodzi – oddajemy w Twoje ręce narzędzie, za pomocą którego stworzysz idealne meble, wykorzystasz każdy skrawek przestrzeni, sam zaprojektujesz dostawkę, nadstawkę czy dowolne meble do przechowywania. Wszystko zależy tylko od Ciebie i Twojej wyobraźni. Intuicyjny konfigurator pomoże Ci zmienić Twoje wizje w rzeczywistość. Szybko, samodzielnie i bez trudu.

Odbierz paczki

Dokładamy wszelkich starań, aby paczki, zawierające Twoje meble, były lekkie i łatwe do przenoszenia. Łatwo je przeniesiesz na docelowe miejsce montażu. Więcej informacji o odbiorze paczki znajdziesz w mailu z potwierdzeniem zamówienia.

Złóż swoje nowe meble

Każdy mebel Modimodi ma dedykowaną instrukcję montażu, publikujemy także filmy prezentujące ten proces krok po kroku, a w razie problemów jesteśmy do dyspozycji pod numerem infolinii, chatem i mailem. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy przejdź do sekcji Kontakt.

Zaprojektuj swoje Modimodi!

Modimodi - Create furniture now